Lepší cvičit online
než ležet offline

Koule, koule, koule!

photo of man

Co se naučíš?
Trénuje se ideálně 3x týdně (ale můžete i 2x nebo 4x) po zhruba 45 - 60 minutách. Pracovat budete hlavně na síle a kondici, ale zlepšíte si taky základní flexibilitu, mobilitu a držení těla, shodíte tuk a přiberete svaly (= 'zpevníte se') a díky jednostranným cvikům srovnáte asymetrie. Zbavíte se bolestí zad a kloubů a budete se cítit skvěle.
Co od toho čekat?
Začínat se bude zlehka, nejdřív se budete učit dýchat a technicky správně provádět jednotlivé cviky. Trénink je vhodný pro začátečníky i pokročilé, náročnost se reguluje použitou váhou kettlebellu.
Co budeš potřebovat?
Lehký, střední a těžký kettlebell. Orientační váhy, které budete potřebovat: Začátečnice dáma: 4 / 12 / 16 kg. Začátečník muž: 8 / 16 / 24 kg. Pokročilá dáma: 12 / 20 / 28 kg. Pokročilý muž: 16 / 24 / 32 kg. Dál budete potřebovat násadu od koštěte, hodí se i rubber band a magnetické závaží na kettlebell. Pro víc informací si přečtěte náš článek na blogu.

Kolik to stojí?

Prvních 14 dní máš zdarma. Členství můžeš kdykoliv zrušit.

  • Výběr ze všech tréninkových programů.

  • Chat a kontrola cviků od zkušených trenérů.

  • Prémiový obsah, tipy, zdravé recepty.

Cena za měsíc

599
Nákup placeného členství se provádí přímo v mobilní aplikaci. Správa členství, které bylo zakoupeno v předchozí webové verzi je možná zde.

Kontakt

Potřebuješ se na něco zeptat? Jsme tu pro tebe!

Časté otázky (FAQ)